Pozycjonowanie stron, seo Wrocław, Strzelin, Oława

Pozycjonowanie stron internetowych jest ważne, ponieważ pomaga pokazać Google, że Twoja witryna zasługuje najbardziej na wysoką pozycję w rankingu. Im wyższą pozycję zajmie Twój serwis w organicznych wynikach wyszukiwania, tym większe zaufanie ze strony potencjalnych klientów zdobędzie.

Aby osiągnąć sukces trzeba zadbać
o odpowiednie SEO dla strony, jak widać na załączonym obrazku skuteczność dla strony może osiągnąć 92 procent. Często firmy dbające o SEO twierdzą że osiągnięcie 90 punktów SEO i więcej jest problematyczne. Niestety pokazuje to jaką wiedzę i skuteczność posiadają nasze firmy na rodzinnym rynku, oczywiście nie tyczy się to wszystkich.

Zadbanie o dobre SEO dla strony nie jest trudne, warto tutaj jednak wybrać firmę/osobę która wykona stronę starannie, doda odpowiednie wtyczki w wypadku WordPressa, dzięki czemu unikniemy dodatkowych kosztów za doinstalowanie i skonfigurowanie.

Warto nadmienić że dziś na naszym rynku wiele osób zajmuję się SEO jak i pozycjonowaniem, ale czy tak naprawdę wiedzą na czym to polega? Z doświadczenia wiem że niestety nie, 70 procent stron która jest pozycjonowana i wykonywane jest SEO nie odnosi sukcesów w wynikach google. Dlaczego tak się dzieje? Brak wiedzy, utarte schematy, produkcja „taśmowa” co w efekcie powoduje przepalenie budżetu klienta.

Warto wybrać doświadczone osoby do tego zadania.

Największą bolączką dziś jest to, że przy wykonywaniu strony WWW słyszymy: „chce żeby strona była na WordPress bo będzie pozycjonowana”. To najlepiej pokazuje jak schematycznie działają dzisiejsze firmy. Czyli strony nie opartej na WordPress nie da się wypozycjonować? A co ze stronami na Joomli? A co z własnymi systemami CMS? To tylko pokazuje z jaką wiedzą dzisiaj działają (nie wszystkie) nasze rodzime firmy pozycjonerskie.

Jezeli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem zapraszamy do kontaktu:

https://witrynamarzen.pl/pozycjonowanie/