Dlaczego nie warto zainwestować w tanią stronę WWW?

Wiele osób/firm zastanawia się nad własną stroną czy też sklepem WWW, dlaczego nie warto zlecić komuś strony za połowę ceny niż chce profesjonalista?

Bo zapłacisz 2 razy! To najszybsza odpowiedź, ale prawdziwa. Tworzenie stron WWW czy sklepów nie opiera się na wgraniu CMS’a, wgraniu szablonu i gotowe.

Jest to proces dużo bardziej skomplikowany, potrzeba dobrać odpowiednie rozwiązania dla danej firmy, nie można tworzyć lub nie powinno się tworzyć stron www na utartym schemacie i z tutoriali. Taka strona nie będzie zoptymalizowana. Ale moment dlaczego zapłacę 2 razy?

Często otrzymujemy telefony od firm które zleciły tanią stronę www z pytaniami o naprawę, oczywiście podejmujemy się tego, ale ceny często są już dużo większe niż nowa strona www. Naprawy wykonujemy priorytetowo, a na stronę czasami potrzeba poczekać dłuższy czas. Do tego często takie strony z optymalizacją SEO nie mają nic wspólnego.

Co warto wiedzieć podczas zamawiania strony WWW?

Dobra i rzetelna firma/osoba wytłumaczy dokładnie jak wygląda proces tworzenia strony, poprosi
o materiały, zapewni usługę hostingową dla Twojej strony, ponieważ Ty jako osoba która nie zna się na tym nie musi wiedzieć która firma hostingowa jest dobra, jak obsługiwać mysql, ftp itp. Zapewni pełne wsparcie techniczne oraz obsługę takiej strony i najważniejsze, koszta utrzymania strony! Często się zdarza że niestety o wielu takich informacjach zapominają.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty:
Hosting WWW

Strona wykonana za 50 procent często nawet nie jest stworzona z zachowaniem zasad SEO co nie pomaga w pozycjonowaniu strony.

Potrzebujesz pozycjonowania swojej strony WWW bądź sklepu? Zajmiemy się tym.
Pozycjonowanie

Wiec prozaiczne oszczędzenie pieniędzy na początku, skutkuje większymi wydatkami w późniejszym etapie. Niestety bardzo często spotykamy się z telefonami o naprawę strony czy też sklepu. Najgorszą techniką jest zatajenie dodatkowych kosztów, tzn. płatnych wtyczek, spotykanych często przy tworzeniu sklepów na prestashop z licencją roczną. Klient po roku nie wie że czeka go niemiłe zaskoczenie, że po za hostingiem i domeną musi opłacić coś jeszcze. Pamiętaj my nie zatajamy kosztów. Dokładną cenę przy ewentualnych wtyczkach na licencji otrzymasz od nas przed podpisaniem umowy.

Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu z nami:

797-199-239

lub

kontakt@witrynamarzen.pl